راه اندازی آزمايشی اولين سايت شهرسازی ايران

 

بالاخره پس از سال ها ی سال دوری مهندسان شهرساز از اینترنت و فقدان یک سایت حرفه ای و تخصصی در زمینه شهرسازی و مسائل مختلف شهری و اجتماعی سایتی به همین منظور در کشور عزیزمان ایران کار خود را به طور آزمایشی شروع کرد . این سایت اطلاعات به روز شهرسازی و معماری ایران را در اختیار علاقمندان و مهندسان قرار می هد . این سایت مخصوص علم شهرسازی است ولی در برخی موارد به مهندسان معمار نیز کمک می کند . همچنین شما می توانید فایل های شهری را از طریق  این سایت بین دوستانتان رد و بدل کنید و یا درخواست های خودتان را در انجمن شهرسازی که یکی از بخش های همین سایت است در مورد نقشه و یا پایان نامه و ... مطرح کنید و توسط مدیران این سایت و یا کاربران عضو در این سایت راهنمایی شوید.

عضویت و فعالیت در این سایت را به همه مهندسین شهرساز و معمار و همچنین کارشناسان جامعه شناسی و اقتصاد و ... پیشنهاد می کنم .

این اولین باری است که سایتی با این محتوا و در این زمینه در ایران راه اندازی می شود در صورتی که ایرانیان جزو هنرمند ترین مردمان در زمینه معماری و شهرسازی بودند و مکاتبی چون مکتب اصفهان در این زمینه فعالیت می کردند . شاید راه اندازی این سایت بتواند شهرسازی ایران را بهتر معرفی کند

آدس سایت :    www.urbanity.ir

/ 1 نظر / 13 بازدید
ا.ش

شما دلیل اختلالات چند ماه اخیر سایت را می دانید؟ امید واریم که هر چه زودتر باز شود.